WIOSENNE NAKRYCIE GŁOWY ” – tak brzmi hasło tegorocznego IX Gminnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkolaków i ich Rodzin organizowanego przez Przedszkole w Ciasnej. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie dowolnego wiosennego nakrycia głowy nawiązującego do symboli i kolorów wiosny. Jak co roku pragniemy, aby nasz konkurs wpłynął na  kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych, wspólne, ciekawe spędzanie czasu wolnego, umacnianie wpływu rodziny jako wzorca prawidłowych zachowań.

Na konkurs wpłynęło 44 pięknych prac z przedszkoli naszej gminy. Komisja konkursowa w składzie : Pani Marta Bednarczyk, Pani Elżbieta Janik, Pani Katarzyna Płuciennik oraz Pani Karina Chmiel przyznała trzy równorzędne nagrody oraz sześć wyróżnień.

Nagrodzeni zostali:

– Błażej Jedrszczok z Rodziną – Przedszkole Zborowskie

– Zuzanna Krzymińska z Rodziną- Przedszkole Ciasnej

– Amelia i Maciej Płoska z Rodziną – Przedszkole Zborowskie

Wyróżnieni zostali:

– Zofia Skuballa z Rodziną – Przedszkole Zborowskie

– Connor Baron  z Rodziną – Przedszkole Zborowskie

– Nikodem Danieluk z Rodziną – Przedszkole Ciasna

– Remigiusz Podgórski z Rodziną – Przedszkole Sieraków Śląski

– Jakub Plawgo z Rodziną – Przedszkole Ciasna

– Milena Czaja z Rodziną – Przedszkole Jeżowa

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, szczególnie Rodzicom za ich zaangażowanie.