Nasza grupa przedszkolaków 10 października przeżyła wyjątkową przygodę w Manufakturze Słodyczy 'Hokus-Pokus’ w Żarkach.

Podczas wycieczki dzieci miały okazję poznać proces produkcji pysznych cukierków i lizaków. Obserwowały, jak składniki zamieniają się w smakowite słodkości, od formowania po dekorowanie. Nasi mali odkrywcy nie tylko podziwiali proces produkcji, ale także sami wzięli w nim udział. Tworzyli swoje własne lizaki, wybierając kształt i smak. To było nie tylko pyszne doświadczenie, ale także okazja do rozwijania umiejętności manualnych. Po słodkim wrażeniu wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych, podczas których składały i malowały drewniane figurki. To była okazja do wyrażenia swojej kreatywności i stworzenia pięknych dzieł sztuki.

Wizyta w 'Hokus-Pokus’ była pełna nauki, zabawy i słodkich chwil. Dzieci wróciły do przedszkola z uśmiechem na twarzy i nowymi doświadczeniami. To było prawdziwie słodkie przyjęcie w magicznym świecie słodyczy i twórczości.

Leave a Comment