Dnia 16 czerwca wszystkie przedszkolaki wybrały się na  wycieczkę do : „Funzeum” w Gliwicach  czyli „MUZEUM ŚWIATŁA I KOLORÓW”. To unikatowe miejsce zamienia wizytę w muzeum w ekscytującą przygodę! Funzeum – bawi, edukuje i rozwija wyobraźnię. Podstawowym celem Funzeum  jest rozbudzenie kreatywności i zainteresowań dzieci .W Funzeum  każde dziecko  mogło wszystkiego dotknąć, wypróbować i odczuć na własnej skórze. Było to niezapomniane doświadczenie ponieważ pozwoliło  nam się przekonać, że nauka wcale nie musi być nudna. Były jeszcze kolorowanki, dzieci miały za zadanie pokolorować wybrane przez siebie zwierzątko, które później zostało ożywione i można je było zobaczyć w ruchu- na wielkiej ścianie. A na koniec- kraina zabawy -podniebny plac zabaw, basen z podświetlanymi piłkami, duże klocki, pianina podłogowe i wiele innych atrakcji. Spędziliśmy czas w miłej, kolorowej i pełnej radości atmosferze. Polecamy każdemu!

Leave a Comment