Święto Pieczonego Ziemniaka to już nasza tradycja przedszkolna, którą podtrzymujemy od kilku lat, toteż 15.09.2021r.nasze ,,Żabki” z Jeżowej udały się w odpowiednich strojach i z wiaderkami na pole do zaprzyjaźnionej Rodziny Państwa Mari i Ryszarda Mrosek, aby wspólnie zbierać wykopane ziemniaki. Było super: pogoda dopisała, dzieci ścigały się w zbieraniu ziemniaków. Po skończonej ciężkiej pracy czekała na nas wspaniała atrakcja –poczęstunek przygotowany przez naszych gospodarzy: gorące ziemniaczki, samodzielnie pieczone nad ogniskiem kiełbaski i bułeczka oraz duuużo picia. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Ten  dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać!!!

Serdecznie DZIĘKUJEMY PAŃSTWU M. R. MROSEK za zaangażowanie i poświęcony czas!!!

Leave a Comment