22 czerwca odbyło się Uroczyste Pożegnanie Starszaków, którzy w tym roku odchodzą do szkoły. Uroczystość pożegnania rozpoczęła młodsza grupa „Wróbelki” programem artystycznym. Potem rozpoczęło się uroczyste zakończenie przez starszą grupę  „Sówki” od tradycyjnego tańca, czyli poloneza. Wszystkie dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez panie nauczycielki. Były wierszyki, piosenki, tańce. Emocji nie brakowało…

Pani Dyrektor Marta Bednarczyk, Pani wicedyrektor Elżbieta Janik, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych dzieci. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom i budzik, który będzie ich budził do szkoły oraz prezencik od młodszej grupy.  Młodsze dzieci dostały książeczki i słodycze a Pani wychowawczyni Starszaków otrzymała tablo ze swoimi wychowankami. Rodzice pełni wdzięczności, obdarowali Panie kwiatami.

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy, aby wakacje były udane, słoneczne i bezpieczne, a dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechu na każdy dzień.