22 listopada grupa Pszczółek obchodziła Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Jest to wydarzenie, które jednoczy wszystkie dzieci na świecie. Dnia 20 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka w wielu krajach, dzieci oraz dorośli podejmują wspólne inicjatywy, których celem jest okazanie wsparcia i solidarności z dziećmi, których prawa nie są respektowane. To był radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. Tego dnia  wszystkie przedszkolaki były ubrane na niebiesko. Dzieci wzięły udział w ciekawych grach dydaktycznych i zabawach, stworzyły także plakat „Prawa dzieci”. Przedszkolaki miały okazję, dowiedzieć się o tym, że mają liczne prawa min.: prawo do radości, uśmiechu, zabawy, spokojnej nauki i ciekawego poznawania otaczającego nas świata. Mamy nadzieję, że wiedza o prawach dziecka plus poczucie własnej wartości, oraz świadomość swoich praw da dzieciom dobre podstawy do bycia w przyszłości wspaniałym człowiekiem, rodzicem i obywatelem.