W czwartek 20 października wszystkie przedszkolaki  bawiły się na BALU WARZYW I OWOCÓW.  Dzieci wraz z rodzicami przygotowywały stroje aby wyglądać wyjątkowo. Było to coś naprawdę niezwykłego, bo przedszkolaki na jeden dzień zamieniły się w piękne, kolorowe i soczyste owoce i warzywa. Wyglądały niesamowicie, niektórych trudno było rozpoznać. Rodzice wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością za co bardzo im dziękujemy.  Bal rozpoczął się korowodem, podczas którego mogliśmy podziwiać i rozpoznawać przepiękne stroje.  Wesoło bawiliśmy się i tańczyliśmy przy znanych piosenkach o tematyce warzywno – owocowej. Przedszkolaki brały udział w konkurencjach, zadaniach i rozwiązywały zagadki w których udowodniły, że znają warzywa,  owoce i ich ważne znaczenie dla naszego organizmu. To był bardzo udany dzień.

Leave a Comment