Karnawał to czas zabawy, tańców i bali, w których biorą udział duzi i mali.

Jak co roku dla Przedszkolaków z Glinicy został zorganizowany BAL PRZEBIERAŃCÓW. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, syrenki, biedronki, policjanta, Spider – Manów, Batmana…nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz zabawach karnawałowych. Był także czas na krótki odpoczynek – słodki poczęstunek, po którym muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm „Kaczuch”, „Chocolate” i innych przebojów znanych dzieciom.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.