ŚNIADANIE WIELKANOCNE

DSCF4330

Podtrzymując tradycję Świąt Wielkanocnych, w poniedziałek 10 kwietnia, w przedszkolu w Ciasnej dzieci uczestniczyły w UROCZYSTYM ŚNIADANIU WIELKANOCNYM, na którym swoją obecnością zaszczyciła nas Sekretarz  Urzędu Gminy w Ciasnej, pani Albina Pogoda.

Uroczyste Śniadanie zainicjowała wicedyrektor pani Wiesława Buchlińska, składając wszystkim obecnym Wielkanocne życzenia i życząc „Smacznego”.  Również pani Sekretarz w imieniu pana Wójta Gminy i swoim własnym złożyła nam Świąteczne życzenia.

Wszyscy uczestnicy z apetytem częstowali się wielkanocnymi specjałami. Po uroczystym posiłku na dzieci czekały niespodzianki od „ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO”. Było dużo radości, uśmiechu i dobrej zabawy podczas szukania prezentów.