W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to czas wspaniałej zabawy i balów, także dla najmłodszych. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielkich przeżyć i radości. Zgodnie z tą tradycją w dniu 13.01.2023. w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany  bal karnawałowy. Wystrój sal wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.  Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Na parkiecie królowały wróżki, syreny , księżniczki, policjanci, piraci i wiele innych postaci. Dzieci  śpiewały, tańczyły oraz brały udział w konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele przyjemności i zadowolenia naszym wychowankom, a to było głównym celem naszego balu.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Leave a Comment