W tym roku szkolnym odbyła się już VIII edycja Gminnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkolaków i ich Rodzin organizowanego przez Przedszkole w Ciasnej. Hasło konkursu brzmiało: „RODZINNA EKO- GRA PLANSZOWA„. Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych, umacnianie wpływu rodziny jako wzorca prawidłowych zachowań, promocja zachowań proekologicznych, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznych oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej.

Na konkurs wpłynęło 21 pięknych prac z przedszkoli naszej gminy. Komisja konkursowa przyznała trzy równorzędne nagrody oraz sześć wyróżnień. Nagrody nawiązywały do przesłania konkursu – były to gry planszowe wykonane z materiałów wtórnych, z recyklingu. Wszyscy uczestnicy konkursu OTRZYMAJĄ w najbliższym czasie dyplomy i upominki.

Nagrodzeni zostali:

– Emilia Piecka z Rodziną – Przedszkole Glinica

– Wiktoria Lesik z Rodziną- Przedszkole Sieraków Śląski

– Oliwia i Weronika Kierat z Rodziną – Przedszkole Sieraków Śląski

 Wyróżnieni zostali:

– Hanna Janik z Rodziną – Przedszkole Ciasna

– Dominik Junker z Rodziną – Przedszkole Sieraków Śląski

– Alicja Drzyzga z Rodziną – Przedszkole Sieraków Śląski

– Mikołaj Podgórski z Rodziną – Przedszkole Sieraków Śląski

– Wojciech Cierpiał z Rodziną – Przedszkole Ciasna

– Zofia Skuballa z Rodziną – Przedszkole Zborowskie

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, szczególnie Rodzicom za ich zaangażowanie.

Leave a Comment