29 marca grupa Pszczółki wybrała się na wycieczkę do Lublińca. Pierwszym punktem naszego wyjazdu było zwiedzanie LUBITEKI. Na miejscu przywitała nas Pani Joanna – pracownik biblioteki, która oprowadziła nas po całej bibliotece. Dzieci miała okazję zobaczyć takie pomieszczenia, jak: kącik prasy, rejestracja, sala komputerowa, pomieszczenia biblioteczne dla dorosłych i dzieci. Wystrój „LUBITEKI” oraz nowoczesna struktura budynku sprawiły, iż dzieci przepełnione pozytywnymi wrażeniami obiecały, że w najbliższym czasie na pewno staną się czytelnikami lublinieckiej biblioteki. Stamtąd udaliśmy się do WESOŁEGO MIASTECZKA, gdzie dzieci całkowicie pochłonęła zabawa 🙂 Zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola na obiad.