Święta Wielkanocne tuż, tuż … dlatego z tej okazji dzieciaki z Przedszkola w Glinicy przygotowały dla swoich najbliższych muzyczno – taneczny występ pt. „WESOŁA WIELKANOC”. Przedszkolaki wcieliły się w role zająców, kurczaków, kurki i jajek malowanych, bo nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek. Wspólny śpiew poznanych piosenek połączony z zabawami ruchowymi sprawił, że każdy poczuł atmosferę zbliżających się świąt.

Jak Wielkanoc to nie mogło obyć się bez szukania ZAJĄCA WIELKANOCNEGO. W naszym przedszkolnym ogrodzie na dzieciaki czekały ukryte koszyczki z niespodziankami, które oczywiście wywołały wiele radości i uśmiechów.

Bardzo miłym akcentem kończącym ten wyjątkowy dzień w przedszkolu okazały się KARTKI Z ŚWIĄTECZNYMI ŻYCZENIAMI, które dzieci wcześniej wykonały, aby tuż przed świętami wzajemnie się nimi obdarować.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH, RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. WESOŁEGO ALLELUJA!!!