„POŻEGNAMY PRZEDSZKOLE, POKŁONIMY SIĘ SZKOLE, NOWĄ DROGĄ PÓJDZIEMY ODWAŻNIE”- TAKIMI SŁOWAMI „SÓWKI” ROZPOCZĘŁY SWOJE DZISIEJSZE JAKŻE WAŻNE WYSTĄPIENIE PODCZAS UROCZYSTOŚCI POŻEGANIA PRZEDSZKOLA. BYŁY PIĘKNE WIERSZE, PIOSENKI, TAŃCE. DZIECI DOSTARCZYŁY WIELU WZRUSZEŃ SWOIM NAJBLIŻSZYM ORAZ PANIOM.

ŻYCZYMY IM WSZYSTKIEGO DOBREGO, ABY „NOWĄ DROGĄ SZLI ODWAŻNIE”, A LATA SPĘDZONE W PRZEDSZKOLU MIŁO WSPOMINALI.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSPARCIE, WSPÓŁPRACĘ, ZAANGAŻOWANIE I ICH UŚMIECH NA TWARZY KAŻDEGO DNIA.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ „WRÓBELKĄ” I PANI BOŻENIE ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNEGO POŻEGNANIA 6- LATKÓW.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ PANI WICEDYREKTOR ELŻBIECIE JANIK ORAZ PANI DYREKTOR BARBARZE KACZMAREK ZA PRZYBYCIE.

SKŁADAMY PANI DYREKTOR BARBARZE KACZMAREK PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓLNĄ PRACĘ, ZA PRZEKAZANĄ WIEDZĘ. DZIĘKUJEMY ZA CIEPŁE SŁOWO, ŻYCIOWĄ MĄDROŚĆ, OTWARTE SERCE I PANI SERDECZNOŚĆ. ŻYCZYMY, ABY WSZYSTKIE PLANY I MARZENIA ODKŁADANE NA PÓŹNIEJ SPEŁNIŁY SIĘ WŁAŚNIE TERAZ, ŻEBY ZNALAZŁA PANI CZAS DLA SIEBIE, NA ODPOCZYNEK, NA PIELĘGNOWANIE SWOICH PASJI.

Leave a Comment