29 września dzieci z Przedszkola w Zborowskiem uczestniczyły w Święcie Pieczonego Ziemniaka.

W blasku jesiennego słońca, nasze Biedronki i Motylki wyposażone w wiaderka i rękawice ochronne, przemaszerowały na pole ziemniaczane, gdzie z wielką ochotą i radością przystąpiły do zbierania kartofli.

Po trudach zbierania degustowaliśmy kiełbaski, świeże chrupiące bułeczki i oczywiście upieczone w ognisku kartofelki, popijając herbatę z cytryną.

Przedszkolaki brały również udział w zabawach i zawodach z kartoflem w roli głównej.

Spotkanie na łonie natury przy pięknej, słonecznej aurze, sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i zadowolenia.

Grono pedagogiczne i przedszkolaki bardzo dziękują gospodarzom, którzy przygotowali pole oraz  rodzicom za obdarowanie nas kartoflami, za pomoc w organizacji i przebiegu imprezy.