29 września dzieci z Przedszkola w Ciasnej uczestniczyły w Święcie Pieczonego Ziemniaka.

Dzięki uprzejmości Państwa Jolanty i Grzegorza J.  5 i 6 latki mogły udać się na pole niedaleko przedszkola.

W blasku jesiennego słońca, nasze „Wróbelki” i „Sówki” wyposażone w wiaderka i rękawice ochronne, z wielką ochotą i radością przystąpiły do zbierania kartofli, które każda grupa zsypywała do swojego worka.

Podczas Pikniku na trawie degustowaliśmy kiełbaski, świeże chrupiące bułeczki i oczywiście upieczone w ognisku kartofelki, popijając herbatę z cytryną.

Przedszkolaki brały również udział w zabawach i zawodach z kartoflem w roli głównej.

Spotkanie na łonie natury sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i zadowolenia, wywołało uśmiech, dało poczucie przynależności do przedszkolnej rodziny.

Składamy serdeczne podziękowania RODZICOM za poświęcenie i trud włożony w organizację i przebieg tej imprezy