Sto lat Babciu …….

Sto lat Dziadku…….

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego też 21.01.2022r. nasze ,,ŻABKI” podczas przygotowanego występu dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy – zaprezentowały przepiękne Jasełka oraz krótki repertuar dla swoich babć i dziadków śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz życząc im dużo zdrowia, cierpliwości i dziękując za dobre słowo, troskę i opiekę. Był to czas niezwykły……….

,,Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i samych pięknych chwil w życiu oraz tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków – STO LAT”

Leave a Comment