Dzień 24.06.2021 r. był dniem bardzo wyjątkowym, uroczystym i wzruszającym, bowiem w Przedszkolu w Jeżowej odbyła się uroczystość POŻEGNANIA STARSZAKÓW. ,,Żabki” przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny: były tańce, wiersze, piosenki. Rodzice nie kryli wzruszenia i mocno oklaskiwali małych artystów. Na pamiątkę tego wydarzenia zaproszona Dyrektor Pani Barbara Kaczmarek i Wicedyrektor Pani Elżbieta Janik wręczyły wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci książek, życząc wszystkim wspaniałych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni!!!

W tym dniu Dzieci, Rada Rodziców oraz Rodzice Starszaków  pożegnała Panią Dyrektor Barbarę Kaczmarek, która odchodzi na emeryturę.

Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowo, wielkie serce, wspólną pracę i wszelkie wsparcie, by już teraz na spokojnie mogła Pani spełniać i realizować swoje marzenia!!!!

Dziękuję Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.

Leave a Comment