Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście.

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, wraz ze wszystkimi pracownikami naszego oddziału przedszkolnego zasiadamy do odświętnie nakrytych stołów, aby wspólnie spożyć świąteczne smakołyki.

Wcześniej dzieci w formie przedstawienia opowiedziały historię Bożego Narodzenia oraz zatańczyły świąteczne tańce.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Nie zabrakło kolędowania przy choince, prezentów i tego, co najważniejsze pozytywnych uczuć i emocji.