Po raz kolejny w naszym przedszkolu  odbyła się impreza sportowa – „SPRINTEM DO MARATONU”. 2 czerwca na boisku szkolnym spotkało się ponad 160 dzieci z całego przedszkola – Ciasna, Glinica, Jeżowa Zborowskie. Bieg, jak każde profesjonalne zawody sportowe, rozpoczął się rozgrzewką, którą poprowadzili zaproszeni goście z klubu biegaczy w Lubińcu – Łukasz Rudek i Kazimierz Kordziński. Odśpiewano hymn „Spritnem do Maratonu”, a następie rozpoczęły się biegi. Każdy z przedszkolaków pokonał dystans dostosowany do grupy wiekowej(50m i 100m). Dzieci z ogromnym entuzjazmem dopingowały swoich kolegów i koleżanki,  którzy dawali z siebie wszystko. Wszyscy dzielni maratończycy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.

KLASYFIKACJA MEDALOWA:

DZIEWCZYNKI 3 – LATKI

 1. Julia Szczygioł – Zborowskie
 2. Gajda Dębski – Jeżowa
 3. Zosia Bielewicz – Ciasna

CHŁOPCY 3 – LATKI

 1. Mateusz Pielorz – Ciasna
 2. Marcin Rojek – Ciasna
 3. Tomasz Schon – Jeżowa

DZIEWCZYNKI 4 – LATKI

 1. Felicja Majer – Glinica
 2. Ania Ciupa- Ciasna
 3. Zuzia Rybicka – Ciasna

CHŁOPCY 4 – LATKI

 1. Filip Małczak – Glinica
 2. Wojtek Richter – Jeżowa
 3. Wojtek Cierpiał – Ciasna

DZIEWCZYNKI 5 – LATKI

 1. Klara Cieśla – Ciasna
 2. Emilia Piecka – Glinica
 3. Zosia Bińkowska – Ciasna

CHŁOPCY 5 – LATKI

 1. Piotr Grzechac – Glinica
 2. Maksio Osadnik – Ciasna
 3. Adaś Biernacki – Ciasna

DZIEWCZYNY 6 – LATKI

 1. Julita Mrozek – Jeżowa
 2. Małgosia Renczmiń – Glinica
 3. Emilia Makles – Glinica

CHŁOPCY 6 – LATKI

 1. Oskar Saflik – Zborowskie
 2. Kuba Mańka – Glinica
 3. Jaś Skiba – Glinica

Leave a Comment