W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje-  to oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 13 stycznia ,,Żabki” z Jeżowej zaprezentowały nauczone wiersze, piosenkę, taniec oraz ,,STO LAT”, które nagraliśmy, by rodzice mogli odtworzyć ten repertuar w Dniu Babci i Dziadka. KOCHANI DZIADKOWIE- JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!