KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA

ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECIAKÓW to dzień najbardziej wyczekiwany przez najmłodszych. W naszym przedszkolu również nie zapomniano o święcie najmłodszych. Był to zdaniem dzieci bajecznie kolorowy, pełen atrakcji, superaśny i wyszczałowy dzień w całym roku.

Numerem jeden w tym dniu okazała się DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA I PLAC ZABAW gdzie dzieci mogły wyszaleć się do woli. Nie mogło oczywiście zabraknąć słodkiego poczęstunki – wata cukrowa i lody były szczałem w dziesiątkę. Na dzieciaki czekały prezenty – zabawki do piaskownicy oraz balony dmuchane helem.

Dzieci z pewnością jeszcze długo będą wspominać ten wyjątkowy DZIEŃ DZIECKA. Z uśmiechami na twarzy i pełni radości wrócili do domu planując swoje święto na przyszły rok.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU PIĘKNEGO DNIA DZIECKA.