Wielkanoc to najbardziej radosne i barwne święta uwielbiane przez naszych przedszkolaków. Wspólnie przygotowywaliśmy wielkanocne ozdoby i dekoracje, poznawaliśmy wielkanocne tradycje i zwyczaje oraz uczyliśmy się piosenek i wierszyków o tematyce bliskiej tym dniom. W środę 5,04,2023r. wspólnie usiedliśmy do pięknie przystrojonego stołu, aby zjeść smaczne wielkanocne śniadanie. W tym dniu zadaniem przedszkolaków było także odnaleźć swój wielkanocny koszyczek, który zajączek ukrył w ogrodzie przedszkolnym. Rodzice również otrzymali życzenia i krótki program artystyczny w formie nagrania.  

 To był dzień pełen wrażeń. Uśmiechy dzieci nieznikające z ich twarzy wskazywały tylko na to, że zdecydowanie można zaliczyć ten dzień do bardzo udanych.

                                                                                             Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie

rodziny i wśród przyjaciół.

Życzą:

,,Żabki” oraz Panie

Leave a Comment