Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, bardzo wyczekiwany. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia „Myszki” i „Kotki” przebrały się za przeróżne postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, czarownice, piratów, policjantów, Spider-Mana, wampira. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności, dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.
Dzieci bawiły się uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. W przerwie był czas na słodki poczęstunek. Po kilku chwilach muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, „Kaczuch” i innych przebojów znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!