Czy mali, czy duzi wszyscy dobrze wiedzą, że ZIEMIA domem wszystkich ludzi jest. Dlatego dzieciaki z Przedszkola w Glinicy w ubiegłym tygodniu utrwalały wiadomości na temat ekologii oraz dbania o otaczające nas środowisko.

Jak co roku 22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy DZIEŃ ZIEMI i z tej okazji dla dzieciaków został zorganizowany EKO BAL PRZEBIERAŃCÓW. Tego dnia wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w wymyślone przez siebie stroje wykonane z materiałów recyklingowych. Pomysły oraz kreatywność okazały się zniewalające. Dzieciaki wesoło bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki, brały udział w konkurencjach oraz prezentowały swoje stroje na EKO MODZIE. Tak wesołym a zarazem ekologicznym akcentem dzieci świętowały DZIEŃ NASZEJ PLANETY ZIEMI.

DROGIM RODZICOM DZIĘKUJEMY BARDZO ZA PRZYGOTOWANIE DZIECIOM PRZEPIĘKNYCH I POMYSŁOWYCH STROJÓW Z MATERIAŁÓW RECYKLINGOWYCH.

Leave a Comment