W środę 16 czerwca  w Przedszkolu w Glinicy gościliśmy wyjątkowych gości. Na boisko przyjechali do dzieciaków Strażacy z OSP Glinica, aby zaprezentować przedszkolakom wóz strażacki, sprzęt potrzebny podczas akcji ratunkowych oraz opowiedzieć o swojej pracy jako strażaka.

Podczas spotkania dzieci mogły z bliska zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego, poznać elementy pełnego ubioru strażaka, dowiedzieć się jak strażacy pomagają podczas akcji ratunkowych.

Największą frajdą okazały się zawody sikawkowe podczas których dzieciaki mogły z pomocą strażaków łączyć węże i strumieniem wody przewracać pachołki.

Pomimo tak wielu atrakcji dzieci otrzymały jeszcze pamiątkowe czapeczki z logiem MDP Glinica oraz odblaskowe zawieszki i słodką niespodziankę.

DZIĘKUJEMY BARDZO STRAŻAKOM Z OSP GLINICA ZA POŚWIĘCONY CZAS I SPOTKANIE Z NASZYMI PRZEDSZKOLAKAMI.