Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Ten dzień ma dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
W tym dniu na Myszki” i „Kotki” dzieci z Przedszkola w Ciasnej czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie Nauczycielki. Wśród nich znalazły się między innymi zabawy integracyjne, tańce, ścieżka sensoryczna, zawody zręcznościowe i sprawnościowe. Nie zabrakło również małego słodkiego poczęstunku. Symbolem tego dnia stał się kolor różowy i niebieski oraz baloniki w tych samych kolorach. Dlatego też wszystkie przedszkolaki można było spotkać ubrane na różowo i niebiesko z balonikiem w rączce.
Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.
Z tej okazji życzymy wszystkim przedszkolakom dużo radości, uśmiechu od ucha do ucha, żeby marzenia się spełniały, a każdy dzień był wspaniałą przygodą!