
W przedszkolu dzieci obchodziły Dzień Kubusia Puchatka. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego pluszowego Kubusia Puchatka oraz książeczki z opowiadaniami o jego przygodach. Wszystkie pluszaki zostały ustawione w sali, dzięki czemu zrobiło się bardzo wesoło i kolorowo.
Dzieci wspólnie oglądały przyniesione książeczki, słuchały czytanych opowiadań o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach oraz rozmawiały o tym, dlaczego tak bardzo go lubią. Były także zabawy i zagadki związane z bohaterami Stumilowego Lasu.
Na zakończenie dzieci rysowały Kubusia Puchatka i jego ulubiony miodek. Dzień był pełen radości, uśmiechów i wspólnej zabawy, a Dzień Kubusia Puchatka na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.











