W tym roku w naszym przedszkolu celebrowaliśmy Walentynki właśnie pod takim hasłem.

Zależało nam na przekazaniu rodzicom i dzieciom, że okazywanie sobie miłości , dobrych, wspierających słów i gestów wyzwala niesamowite pokłady pozytywnych emocji i reakcji.

Poprosiłyśmy rodziców, aby w tajemnicy przed dziećmi wykonali dla nich walentynki i napisali w nich listy do swoich dzieci. Rodzice włączyli się w 100 % w to przedsięwzięcie: kiedy wręczałyśmy przedszkolakom niespodzianki od rodziców wywołały one na ich twarzach uśmiech i wiele pozytywnych emocji. Dzieci również wykonały piękne prezenty dla swoich rodziców. Nie zabrakło w tym dniu rozmów o miłości, dobroci, wesołych zabaw i słodkiej niespodzianki.

Pragniemy bardzo podziękować rodzicom za współpracę, która miała na celu ukazanie jak piękna, ważna i wyjątkowa jest miłość rodzicielska.