Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 03.02.2023r w Przedszkolu w Jeżowej, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać królewny, księżniczki,  pielęgniarki, marynarza, żołnierzy…… Ale największą niespodzianką i radością było pojawienie się postaci z bajek- Kaczora Donalda i Marshall z Psiego Patrolu.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Szkoda, że następny bal dopiero za rok. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i przygotowanie poczęstunku. 

Leave a Comment