Andrzejkową Piżamę Party, czyli tradycyjne Andrzejki zorganizowaliśmy 29 listopada. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe piżamy, w które byliśmy przebrani.  Każde dziecko tego dnia mogło zaprezentować swój andrzejkowy strój, a następnie uczestniczyć kolejno w zaplanowanych wróżbach.  Każda wróżba przepowiadała dzieciom ich przyszłość. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość. Po zakończeniu wróżenia zabraliśmy ze sobą swoje „andrzejkowe przepowiednie”, by pochwalić się nimi rodzicom i rodzeństwu. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również w przyszłym roku i dostarczy nam tyle samo, a może nawet więcej, radosnych przeżyć.    

Leave a Comment