WALENTYNKI – DZIEŃ UCZUĆ!

IMG_5625

14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Postanowiliśmy w tym – coraz bardziej modnym świętowaniu wziąć udział, aby… wdrażać nasze dzieciaki do okazywania uczuć swoim bliskim. Często zdarza się  to zarówno dzieciom jak i dorosłym, że potrafią obsługiwać komputery, smartfony, różne skomplikowane urządzenia – ale powiedzieć drugiej osobie coś miłego, takie po prostu: „LUBIĘ CIĘ, JESTEŚ FAJNYM KOLEGĄ (koleżanką, bratem, siostrą)” – to już nieraz jest bardzo trudne. Dlatego w tym dniu w miłej atmosferze uczyliśmy się, jak sprawić drugiej osobie radość. Były bardzo interesujące rozmowy, kreatywne zajęcia i walentynka dla najbliższych – Drzewko Dobroci i Miłości. Nie zabrakło też serduszkowego poczęstunku dla naszych przedszkolaków.

Każda okazja jest dobra, aby okazywać sobie, jak ważni i drodzy jesteśmy dla siebie nawzajem.