Promujemy talenty

59967912_471116306974585_5482819456092602368_n

W Minifestiwalu Piosenki dla Przedszkolaków, który odbył się w Sierakowie wystąpiły przedstawicielki naszego przedszkola – Lena Saflik, Michalina Balas oraz Karolinka Grzechac. Wszystkie dziewczynki zaprezentowały się wspaniale, a Michalinka została wyróżniona i będzie reprezentować nasze przedszkole na konkursie w Boronowie.

Kolejnego dnia, podczas Powiatowego Konkursu Recytatorskiego wystąpiły Lena Saflik oraz Ola Witek. Dziewczynki zostały wybrane jako reprezentantki naszego przedszkola podczas Wiosennych Recytacji. Obydwie bardzo pięknie zinterpretowały prezentowane przez siebie utwory.

Maciek Witczak wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Żołnierskiej „Czym dla wojska jest piosenka…” i zajął tam drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym zdolnym przedszkolakom! :)