Pożegnanie przedszkola

IMG_5901

23 czerwca zebraliśmy się wszyscy w przedszkolu odświętnie ubrani, aby pożegnać naszych starszaków, a także przywitać wakacje. Uroczystość rozpoczęły występy grupy Małych Odkrywców, którzy pięknie zatańczyli Poloneza, recytowali wiersze, śpiewali wesołe piosenki – nie zabrakło też wzruszeń podczas podziękowań i wspominania różnych wydarzeń z życia przedszkola. Sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, a wszyscy Mali Odkrywcy książki „Cecylki Knedelek” mówiące o zasadach dobrego wychowania. Wesołe Słoneczka przedstawiły wakacyjny program artystyczny i w prezencie otrzymały kolorowe piłki, które na pewno przydadzą się podczas wakacji.

Dyplomami doceniliśmy też rodziców, którzy bardzo aktywnie włączali się w życie naszego przedszkola i zawsze służyli pomocą.

Po zakończonej uroczystości wszyscy raczyli się słodkim poczęstunkiem.

Do zobaczenia po wakacjach! A sześciolatkom życzymy powodzenia w szkole :).