,,ZIMOWE PRZEDSTAWIENIE DLA BABCI I DZIADKA”

IMG-20190121-WA0046

,,Sto lat Babciu, sto lat Dziadku” takie słowa usłyszeli nasi goście, którzy dotarli do Przedszkola w Jeżowej na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w poniedziałek 21.01.2019r. Wszystkie dzieci z radością oczekiwały na ten dzień i na przyjście ukochanych gości – babci i dziadka. Dzieci przygotowały ,,Zimowe przedstawienie”, wiersze, tańce i piosenki. Było głośne STO LAT i prezenty, a potem kawa i poczęstunek. Na naszą uroczystość przybyła Pani sołtys z Jeżowej Bernadeta Skowronek oraz  Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ciasnej Pani Barbara Kaczmarek, która złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia. WSZYSTKIM RODZICOM SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNYCH STROJÓW DLA DZIECI, PRZYGOTOWANY POCZĘSTUNEK ORAZ  ZA OKAZANĄ POMOC, SERCE I DOBRE SŁOWO!!!