,,ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE!!!”

IMG-20190619-WA0043

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno,

a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno”.

Dzień 19.06.2019 r. był dniem bardzo wyjątkowym, uroczystym i wzruszającym, bowiem w Przedszkolu w Jeżowej odbyła się uroczystość POŻEGNANIA STARSZAKÓW. ,,Żabki” przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Był taniec chłopców w kapeluszach, taniec z kubeczkami, wiersze oraz piosenki. Rodzice nie kryli wzruszenia i mocno oklaskiwali małych artystów. Na pamiątkę tego wydarzenia zaproszona Wicedyrektor Pani Elżbieta Janik oraz nauczycielka grupy wręczyły absolwentom pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci książek i drobnych upominków, życząc wszystkim wspaniałych wakacji. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań ze strony Pani Wicedyrektor i nauczyciela dla  Rodziców, którzy zawsze byli zaangażowani w sprawy przedszkola. Również w tym dniu wszystkie dzieci otrzymały dyplom za udział w dodatkowych zajęciach z jogi, które przez cały rok prowadziła Pani Irmina Włoch – Dubiel.

,,SERDECZNIE DZIĘKUJĘ KOCHANYM RODZICOM ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS, POMOC I WSPARCIE, DZIECIOM NATOMIAST   ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI, SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE, UŚMIECHU NA CO DZIEŃ ORAZ NOWYCH PRZYJAŹNI!!!”