Jak co roku o tej porze wszyscy z utęsknieniem czekają na nadejście ciepłej i słonecznej WIOSNY. Dlatego z tej okazji do Przedszkola w Glinicy zostały zaproszone CZTERY PORY ROKU, by przy wspólnej zabawie powitać PANIĄ WIOSNĘ.

Dzieciaki podzieliły się w tym dniu na cztery zespoły – wiosna, lato, jesień, zima, a ich kapitanami były najstarsze koleżanki, które zamieniły się w Pory Roku. Zabawa przedszkolaków polegała na przejściu GRY PLANSZOWEJ, w której trzeba było wykazać się znajomością i charakterystyką Czterech Pór Roku. Pomimo rywalizacji i chęci zdobycia I miejsca dzieciaki świetnie się bawiły rozwiązując zagadki, odpowiadając na podchwytliwe pytania i pokonując przeszkody na polach gry. Tym razem jednak wszyscy okazali się zwycięzcami, bo najważniejsza jest wspólna wesoła zabawa. Nagrodą dla uczestników gry były WIOSENNE MEDALE I SŁODKIE LIZACZKI.

Tego dnia nie mogło obejść się bez pożegnania MARZANNY – ZIMOWEJ PANNY. Dzieciaki pożegnały zimę i wróciły do przedszkola z WIOSENNYM GAIKIEM.