,,PRZEDSZKOLNA WIGILIA”

20181221_121244

Wigilia to najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 21 grudnia. Dzieci w tym dniu odświętnie ubrane wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły  wspólny wigilijny posiłek. Oczywiście nie zabrakło  prezentów pod lśniącą choinką, które rozpakowywały z wielką radością. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Dziękujemy serdecznie Pani: E. Witek oraz Pani M. Ziaja oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu naszej wigilii.