„Dzisiaj przedszkole czas pożegnać,

bo już do szkoły pora iść.

Czas już opuścić naszą salę,

otworzyć szkolnej klasy drzwi…”

23 czerwca grupa starszaków z przedszkola w Ciasnej uroczyście żegnała się z panią dyrektor, gronem pedagogicznym, personelem obsługowym oraz z młodszymi przedszkolakami.

Przedszkolną uroczystość zaszczycili swoją obecnością: dyrektor  przedszkola pani Elżbieta Janik oraz Rodzice starszaków.

Pięciolatki pod kierunkiem swojej wychowawczyni pożegnały swoje starsze koleżanki i kolegów wierszem i piosenką oraz wręczyły im prezenciki.

Starszacy pięknie zaprezentowali się programem artystycznym, który bardzo się podobał i sprawił, że w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia.

Kochanym absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz wspaniałych wakacji!!!

Dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za okazaną nam wszelką pomoc i wsparcie, które ceniliśmy i cenimy sobie bardzo.

Dziękujemy, że zawsze mogliśmy na WAS liczyć.