ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

BABCIU KOCHAM CIĘ…,

DZIADKU KOCHAM CIĘ,

POSŁUCHAJ SERCE ME

GRA DLA CIEBIE TIKI, TIKI, TAK…

W ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA  NAJMŁODSZE PRZEDSZKOLAKI Z GRUPY KRASNOLUDKÓW I GRUPY SÓWEK TAKIE SŁOWA, PŁYNĄCE PROSTO Z SERCA,  SKIEROWAŁY DO SWOICH BABĆ I DZIADKÓW, LICZNIE PRZYBYŁYCH NA UROCZYSTOŚĆ PRZEDSZKOLNĄ.

SWOJĄ OBECNOŚCIĄ ZASZCZYCIŁY NAS TAKŻE:  SEKRETARZ GMINY CIASNA-PANI ALBINA POGODA, DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W CIASNEJ-PANI BARBARA KACZMAREK, KTÓRE ZŁOŻYŁY ŻYCZENIA WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM.

DOSTOJNYM GOŚCIOM OKOLICZNOŚCIOWE ŻYCZENIA ZŁOŻYŁA RÓWNIEŻ DYREKTOR PRZEDSZKOLA PANI ELŻBIETA JANIK.

ZAPREZENTOWANY BOGATY PROGRAM ARTYSTYCZNY I PREZENTY OTRZYMANE OD WNUCZĄT UCIESZYŁY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW.

CHOCIAŻ DZIEŃ BABCI I DZIADKA PRZYPADA ZIMĄ, TO ATMOSFERA TEGO SPOTKANIA BYŁA BARDZO CIEPŁA, SERDECZNA I WZRUSZAJĄCA. LICZNE BRAWA, SZCZERE UŚMIECHY, UŚCISKI I CAŁUSKI ŚWIADCZĄ O SILE I WARTOŚCI WIĘZI MIĘDZY POKOLENIAMI.

PRZY DOBREJ KAWIE I PYSZNYM CIEŚCIE MIŁO UPŁYNĄŁ CZAS.

TAK UDANA IMPREZA MOGŁA ODBYĆ SIĘ TYLKO PRZY OGROMNYM ZAANGAŻOWANIU MAŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW I ICH  RODZICÓW, PERSONELU PRZEDSZKOLA ORAZ WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI.

ZA OKAZANĄ POMOC, MIŁE SŁOWA I SERCE WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!