„KRASNOLUDKI” I „SŁONECZKA” DLA SWOICH BABĆ, DZIADKÓW ORAZ RODZICÓW!

IMG-20200131-WA0059

MOJA BABCIA JEST NAJLEPSZA

NA CALUTKIM ŚWIECIE!

I TAKIEGO SUPER DZIADKA

NIGDZIE NIE ZNAJDZIECIE!

TAK Z CAŁEGO SERCA ZAŚPIEWAŁY „KRASNOLUDKI” I „SŁONECZKA”  DLA SWOICH BABĆ I DZIADKÓW NA PRZEDSZKOLNEJ UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI ŚWIĘTA BABCI I DZIADKA. W TEJ CZĘŚCI PROGRAMU ZNALAZŁY SIĘ RÓWNIEŻ TAŃCE, WIERSZ I GROMKIE STO LAT!

MALI ARTYŚCI ZAPREZENTOWALI TAKŻE HISTORIĘ NARODZENIA JEZUSA SWOIM BABCIOM I DZIADKOM ORAZ RODZICOM.

PANI WICEDYREKTOR ELŻBIETA JANIK ORAZ PANI WICEDYREKTOR MAŁGORZATA GZYL ZŁOŻYŁY DOSTOJNYM GOŚCIOM SERDECZNE ŻYCZENIA, A MAŁYM AKTOROM PODZIĘKOWAŁY ZA PIĘKNY WYSTĘP, KTÓRY ZOSTAŁ NAGRODZONY PRZEZ WSZYSTKICH ZEBRANYCH GROMKIMI BRAWAMI.

NAJMŁODSI PRZEDSZKOLACY SWOIM PROGRAMEM ARTYSTYCZNYM, UPOMINKAMI ORAZ CZUŁYMI GESTAMI WYRAZIŁY SWOJĄ WIELKĄ MIŁOŚĆ DO BABCI I DZIADKA.

PO WYSTĘPACH MOŻNA BYŁO POGAWĘDZIĆ DELEKTUJĄC SIĘ PYSZNYM CIASTEM, KAWĄ I HERBATĄ.

TA PIĘKNA UROCZYSTOŚĆ MOGŁA ODBYĆ SIĘ TYLKO PRZY OGROMNYM ZAANGAŻOWANIU NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW I ICH  RODZICÓW, PERSONELU PRZEDSZKOLA ORAZ WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI.

ZA OKAZANĄ POMOC, MIŁE SŁOWA I SERCE WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!