BAJKOWY DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU W CIASNEJ

IMG_20190605_184654

W środę 5 czerwca KRASNOLUDKI, SÓWKI, MUCHOMORKI I SŁONECZKA  z przedszkola w  Ciasnej zaprosiły do hali sportowej swoich Rodziców na BAJKOWY DZIEŃ RODZINY.

Na uroczystości gościliśmy Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciasnej Panią Barbarę Kaczmarek, która złożyła rodzicom okolicznościowe życzenia oraz radnego powiatowego Pana Błażeja Niedźwiedzia.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny i obdarowały Rodziców upominkami.

Pani wicedyrektor Elżbieta Janik  wręczyła PODZIĘKOWANIA  Rodzicom, którzy wspierali nasze przedszkolne przedsięwzięcia.

Po części artystycznej, dzieci z rodzicami mogli wykazać się znajomością bajek, chętnie biorąc udział w przygotowanych konkurencjach i zadaniach.

Niektóre Rodziny zaprezentowały się także w strojach ulubionych bajkowych bohaterów.

Odwiedził nas również KUBUŚ PUCHATEK, który zaprosił wszystkich obecnych do wspólnej zabawy.

W miłej, radosnej i serdecznej atmosferze szybko upłynął nam czas. A w SŁODKIM KĄCIKU, przygotowanym przez Rodziców, można było częstować się pysznymi ciastami, kawą, owocami i napojami.

Wicedyrektor Elżbieta Janik oraz Grono pedagogiczne Przedszkola w Ciasnej dziękują wszystkim Rodzicom i innym osobom, które pomogły w organizacji tej imprezy.

DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE I OKAZANĄ POMOC!!!