ZABAWA KARNAWAŁOWA

Screenshot_20190129-134323_Gallery

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

We wtorek 29 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmicznej muzyce. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy Państwu Strzoda za pomoc w ogranizacji, poświęcony czas i świetą zabawę!