WIZYTA W PRZYCHODNI LEKARSKIEJ

IMG-20190313-WA0025

We wtorek  11 marca Słoneczka oraz Muchomorki  z przedszkola w Ciasnej wybrały się na wycieczkę do Przychodni lekarskiej „MED – AM”. Czekała już tam na nas pani doktor Mariola Kurek, która zaprosiła przedszkolaki do swojego gabinetu.  Zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetów i jego przeznaczeniem. Zmierzyła dzieciom puls oraz opowiedziała o  pracy lekarza. Potem wszyscy udali się do gabinetu zabiegowego. A tam  przywitała ich pielęgniarka, która zaprezentowała przedszkolakom przyrządy, których używa w swojej pracy. Dzieci zobaczyły gabinet lekarski, zabiegowy oraz salę do rehabilitacji. Na zakończenie dzieci wręczyły drobny upominek i zaśpiewały piosenkę. Pełne wrażeń i miłych przeżyć wróciły do przedszkola. To był naprawdę miły i ciekawy dzień.

Państwu Kurek bardzo dziękujemy!!!