ŚWIĘTO MAMY I TATY

20190529_160650

W środę 29.05. w przedszkolu, w Glinicy odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Podczas wizyty Rodziców oraz Pani Wicedyrektor Elżbiety Janik dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne. Na koniec programu artystycznego przedszkolaki wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie  uwieńczone było słodkim poczęstunkiem, po którym nadszedł czas wspólnej zabawy. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi mieli okazję zatańczyć w rytm znanych utworów, a następnie dzieci uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez animatora.

Spotkaniom z okazji Święta Rodziców zawsze towarzyszą duże emocje. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w zorganizowanie tej wielkiej uroczystości!