ROBIMY PIZZE! WARSZTATY KULINARNE U „MUCHOMORKÓW” I „SÓWEK”

IMG_20200221_110808
Wcielając się w role małych kucharzy, każdy przedszkolak otrzymał czapkę kucharza i fartuszek. Kiedy ciasto było już gotowe, dzieci dostały małe kulki, które samodzielnie wałkowały.  Każdy uformował swoją pizzę, którą później dekorował wybierając  ulubione składniki. Pod czujnym okiem szefa kuchni – Pani Aleksandry powstały ciekawe kompozycję wykonane z szynki, kurczaka, sera, papryki, kukurydzy, pomidorków i  pieczarek. Jak przystało na prawdziwych szefów kuchni z przygotowaniem pizzy dzieci poradziły sobie znakomicie!!!
Zajęcia kulinarne, które przygotowała Pani Aleksandra były dla dzieci fascynującą podróżą do świata smaków i kolorów. Dzięki zabawie  w gotowanie dzieci miały możliwość czerpania radości ze wspólnego przygotowywania potraw.
Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Dylka,  za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas w przygotowanie warsztatów.