PRZEDSZKOLNA WIGILIA

IMG_20181219_113906

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości, oczekiwania na pierwszą gwiazdkę oraz wspólnych spotkań w gronie najbliższych.

Także w Naszym Przedszkolu zapanowała świąteczna atmosfera. Po wielu przygotowaniach nadszedł czas WIGILII – dzielenia się opłatkiem, składania świątecznych życzeń oraz wspólnego kolędowania. Dzieci miały okazję posmakować wigilijnych potraw oraz zajadać się słodkimi pierniczkami oraz makówkami. Tego dnia, jak mówi tradycja nie mogło zabraknąć prezentów pod choinką. Dzieciaki znalazły zabawki, którymi będą bawiły się w swoich grupach przez cały nadchodzący Nowy Rok.

Ten świąteczny, pełen niespodzianek dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH, RADOSNYCH I PEŁNYCH WZAJEMNEJ MIŁOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA