PRZEDSZKOLNA WIGILIA

IMG-20181223-WA0058

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. 20 grudnia był dniem bardzo magicznym, wyjątkowym. Dzieląc się opłatkiem, składając wzajemnie sobie życzenia dzieci poczuły magię nadchodzących świąt. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia. Prawdziwą niespodzianką okazały się również prezenty pozostawione pod choinką, które wywołały na twarzach dzieci wielką radość!

Dziękujemy  mamom: Patrycji, Pawła i Jasia G. za upieczenie ciast i zrobienie makówki :)