DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

IMG-20190124-WA0024

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.

W środę 23 stycznia do naszego przedszkola przybyli zaproszeni przez przedszkolaków goście: babcie, dziadkowie oraz Pani Dyrektor B. Kaczmarek. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny pt. „W krainie Pani Zimy”. Widząc, jak dzieci pięknie występują niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tejże uroczystości, upieczenie przepysznych ciast, dowóz stołów ze Sołectwa.