DZIEŃ BABCI I DZIADKA U MUCHOMORKÓW I KRASNOLUDKÓW

DSCF9586

Na uroczystość przybyli, bardzo licznie dziadkowie,  rodzice przedszkolaków oraz zaproszeni goście SEKRETARZ GMINY CIASNA-PANI ALBINA POGODA, DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W CIASNEJ-PANI BARBARA KACZMAREK I WICEDYREKTOR PRZEDSZKOLA PANI ELŻBIETA JANIK, KTÓRE ZŁOŻYŁY ŻYCZENIA WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM.

Na początku mali artyści zaprezentowali program świąteczny pt. „ Co się stało z jasełkami?”.

Następnie ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz odśpiewano „ STO LAT”.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM I PERSONELOWI PRZEDSZKOLA ZA OKAZANĄ POMOC W ZORGANIZOWANIU TEJ UROCZYSTOŚCI.

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!